Cart 0Poland


Możesz zapłacić produktów z karty kredytowej / debetowej przez PayPal lub wybierz bankowy przelewu *.

*Wszelkie podatki bank są obsługiwane przez klienta. Prosimy mieć to na uwadze Ilekroć dokonasz płatności za pomocą przelewu bankowego.

Koszt wysyłki i przewidywany czas dostawy


Poland ZadzwoÅ" do nas czas dostawy: 3-7 dni roboczych

Uwaga dla klientów

Poland ZadzwoÅ" do nas czas dostawy: 3-7 dni roboczych

Uwaga dla klientów


Duplicator4all.com zwykle statek na zamówienie w tym samym dniu roboczym jeżeli zamówienie wpłynie i następujące warunki zostały spełnione:
  • Porządek został przyjęty przez Duplicator4all.com pracowników sprzedaży
  • Mamy potwierdzenie wpłaty odbierane przed 3:00 PM (GMT)
  • Zamówionych pozycji (ów) w magazynie w momencie składania zamówienia.

Należy pamiętać, że istnieją pewne scenariusze, które nie są pod naszą kontrolą i mogą opóźnić dostawę zamówienia i zostanie powiadomiony natychmiast, jeśli tak jest.

W razie jakichkolwiek pytaÅ" o koszt wysyłki i czas dostawy szacunek dla danej lokalizacji lub dostępność produktu jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 0044-203 514 1400 z zagranicy lub z Wielka Brytania w 02035141400

Przyjazny działu obsługi klienta mogą pomóc w angielski , niemiecki ι włoski i są dostępne od poniedziałku do piątku 08:00 AM - 5:00 PM (GMT). Można również skontaktować się z nami poprzez e-mail na  sales@duplicators4all.com.

*Międzynarodowych klientów, musi sprawdzić, ograniczenia, obowiązki i podatki pobrane od ich kraju.
*Nasza firma nie będzie: ZWROTU KOSZTY WYSYŁKI Jeśli produkt jest odrzucony przez siebie i zwrócone lub próby niepowodzeniu dostarczenia.

Dziękujemy za wybór Duplicators4all.com